Witaj, na stronie PIODEC

Zajmujemy się tworzeniem realistycznych wizualizacji oraz projektowaniem wnętrz oraz architektury.

Skontaktuj się jeżeli potrzebujesz wizualizacji swojego pomysłu, chcesz zaprojektować wymarzony dom lub lepiej zaprezentować sprzedawane przez siebie produkty. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i przedstawię szacunkową wycenę.
Napisz na biuro@piodec.pl

Jak mogę Ci pomóc?

1. Projekt wnętrza wraz z wizualizacjami

1. Projekt wnętrza wraz z wizualizacjami
To propozycja dla osób, które poszukują kompleksowych rozwiązań. Zastanawiasz się jak zaprojektować wnętrza swojego nowego domu, chcesz przeprowadzić gruntowny remont, ale nie wiesz co zmienić by Twoje mieszkanie było bardziej funkcjonalne?
Projekt wnętrza składa się m. in. z inwentaryzacji, sporządzenia rysunków architektonicznych oraz określenia występujących w projekcie produktów i materiałów. W skład projektu wchodzą także realistyczne wizualizacje, dzięki którym zobaczysz gotowy efekt, zanim podejmiesz się pierwszych prac remontowych.

2. Wizualizacje do gotowego projektu

Masz projekt wnętrza, ale obejmuje on tylko rysunki architektoniczne? Przeglądasz inspiracje i jesteś ciekawy jak wybrane rozwiązania wyglądałyby w Twoim mieszkaniu? Dzięki realistycznej wizualizacji możesz przetestować różne warianty aranżacji  pomieszczeń i dowiedzieć się czy projekt przyniesie upragnione efekty. Przekonaj się jak będzie wyglądał gotowy pokój zanim zaczniesz remont.

3. Wizualizacje dla architektów

Prowadzisz biuro architektoniczne i potrzebujesz wizualizacji, które dopełnią prezentację twojego projektu? Podejmij współpracę i zlecaj rendery swoich projektów. Oferuję wizualizacje architektury, wizualizacje wnętrz, widok z lotu ptaka, a także animacje.

4. Wizualizacje dla biur nieruchomości, deweloperów i najemców

Nawet najlepiej zaprojektowane mieszkanie nie przedstawi swoich walorów i możliwości bez pełnego wyposażenia. Zaprezentuj swoją nieruchomość z jak najlepszej strony. Pokaż, że dom to nie tylko cztery ściany. Dzięki wizualizacjom szybciej sprzedaż nieruchomość, pokażesz maksimum możliwości, a także podniesiesz prestiż swoich usług oferując Swoim klientom gotowe rozwiązania aranżacji wnętrz.

O MNIE

Updated on 2018-11-19T20:13:06+00:00, by Piotr.