Jak powstają wizualizacje?

Świadczymy usługi dla inwestorów, deweloperów, architektów i klientów prywatnych. Nasze doświadczenie pozwoliło na wypracowanie skutecznego modelu współpracy i gwarancji wysokiej jakości tworzonych przez nas projektów.

Projekt i modelowanie

Pierwszy krok to tworzenie otoczenia, aranżacja, modelowanie poszczególnych elementów. Na tym etapie koncepcja i ustalone wcześniej wytyczne zamieniają się w trójwymiarową bryłę.

Dodawane jest oświetlenie oddające klimat wizualizacji, oraz wybierane są ujęcia które najlepiej przedstawiają renderowaną scenę.

Wizualizacja i wybór koncepcji

Następny krok to dobranie odpowiednich materiałów, a także ich struktury i kolorystyki. Określamy większość elementów, dokonujemy największej ilości zmian. Przygotowywane są warianty kolorystyczne.
Jeżeli zamawiasz u nas kompleksowy projekt wnętrz, to właśnie na tym etapie pierwszy raz zobaczysz propozycje rozwiązań mebli i wykończenia, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Na tym etapie skupiamy się na zgłoszonych przez Ciebie uwagach by ostatecznie dopracować projekt tak by spełnił wszystkie Twoje wymagania.

 

Jeżeli zamawiasz tylko wizualizację architektury, elewacji czy produktu w tej części otrzymujesz podgląd przygotowanych koncepcji masz możliwość dokonania zmian i wyboru ostatecznej wersji.

Dopracowanie szczegółów

Po wybraniu i zatwierdzeniu koncepcji zostają opracowane wszystkie widoki. Jeżeli zamawiasz tylko wizualizację  - ilość widoków (obrazów) ustalana jest na samym początku zlecenia. Jeżeli projektujemy dla Ciebie wnętrza lub budynek otrzymujesz taką liczbę ujęć, która przedstawi jak najlepiej projekt - masz możliwość zobaczenia go z każdej strony, możesz też poprosić o dodatkowe ujęcia z innej perspektywy.*

Przed zakończeniem pracy nad danym projektem wprowadzamy zmiany i tworzymy ostateczną wizualizację w wysokiej jakości. Dodawane są także szczegóły i dodatki mające wpływ na ostateczną jakość wizualizacji.

Przechodzimy do etapu postprodukcji - dodawane są refleksy świetlne i szczegóły, jest to tak zwany ostatni szlif przed przekazaniem gotowego projektu klientowi.

* Na życzenie klienta wykonujemy także wizualizację 360 stopni - którą można zobaczyć na komputerze lub używając okularów VR. Dzięki tej opcji można dokładniej zobaczyć jak będzie wyglądało projektowane pomieszczenie.

WIZUALIZACJE

Updated on 2018-11-19T20:12:20+00:00, by Piotr.