Wizualizacje  i grafika 3d

tworzymy wizualizacje od ponad 4 lat. świadczymy usługi dla inwestorów, deweloperów, architektów i klientów prywatnych. nasze doświadczenie pozwoliło na wypracowanie skutecznego modelu współpracy i gwarancji wysokiej jakości tworzonych przez nas projektów.


Koncepcja

Nie martw się nie musisz podawać nam gotowego przepisu na wizualizacje. Wystarczy, że z nami porozmawiasz. Tworzymy koncepcje w oparciu o twoje wytyczne, które korygujemy wraz z Tobą na dalszym etapie powstawania prac.

Konsultacja

Pierwsza koncepcja to nie koniec, dajemy Ci możliwość zmian na dalszym etapie projektu. Projekt nie jest idealny od razu, więc możemy go udoskonalać.

Fotorealizm

Zależy nam by tworzone przez nas wizualizacje jak najlepiej oddawały realną przestrzeń. To dzięki temu możesz poczuć klimat panujący w pomieszczeniu, zanim jeszcze powstanie.

Projekt i modelowanie

Pierwszy etap to tworzenie otoczenia, aranżacja, modelowanie poszczególnych elementów. Na tym etapie koncepcja i ustalone wcześniej wytyczne zamieniają się w trójwymiarową bryłę.

Tworzymy oświetlenie oddające klimat wizualizacji, a także decydujemy jakie ujęcia najlepiej przedstawią renderowaną scenerię.

Skontaktuj się

Wizualizacja i wybór koncepcji

Następnym krokiem jest dobranie odpowiednich materiałów, a także ich struktury i kolorystyki. Określamy większość elementów, dokonujemy największej ilości zmian. Przygotowywane są warianty kolorystyczne i propozycje zmian.

Na tym etapie otrzymujesz podgląd przygotowanych koncepcji masz możliwość dokonania zmian i wyboru ostatecznej wersji.

Skontaktuj się

Dopracowanie szczegółów

Po wybraniu i zatwierdzeniu koncepcji zostają opracowane wszystkie widoki. Wprowadzamy zmiany i tworzymy ostateczną wizualizację. Dodawane są także szczegóły i dodatki mające wpływ na ostateczną jakość wizualizacji.

Przechodzimy do etapu postprodukcji – dodawane są refleksy świetlne i szczegóły, jest to tak zwany ostatni szlif przed przekazaniem gotowego projektu klientowi.

Skontaktuj się

WIZUALIZACJE

Updated on 2017-01-22T20:56:52+00:00, by Piotr.